Unikátní Parkety a Dřevěné podlahy tradiční české produkce / Princ parket / Práce u nás

Princ parket

Práce u nás

Obchodní manažer

Pro posílení našeho obchodního týmu hledáme schopné obchodní manažery pro regiony Česká republika, Slovenská republika, Itálie, Rakousko, Německo, Polsko, Maďarsko.

Jako obchodní manažer budete cestovat a setkávat s novými a zajímavými lidmi.
Budete pracovat na zjišťování jejich potřeb a představ a nalézat vhodná řešení jejich uspokojení.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • aktivní oslovování nových zákazníků
  • samostatné vedení obchodních případů od uzavření smlouvy až po získání zpětné vazby

Požadujeme:

  • chuť a ochotu rychle se učit novým věcem
  • samostatnost a cílevědomost
  • dobré komunikační schopnosti
  • alespoň základní obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • zajímavý systém provizí
  • práci na živnostenský list
  • volnou pracovní dobu

Neočekávejte:

  • jednoduchou práci s minimem námahy
  • finanční odměnu bez měřitelných výsledků
 Vaše CV s průvodním dopisem prosím posílejte na karel@princparket.cz